CånNåßíŠ & ÐêŠtrØÿ Index du Forum
CånNåßíŠ & ÐêŠtrØÿ
Xbox 360

CånNåßíŠ & ÐêŠtrØÿ Index du ForumFAQRechercherS’enregistrerConnexion

:: Bedava*Windows 7 Ultimate@$32 Bit Turkce Ind-i.r Exe ::

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    CånNåßíŠ & ÐêŠtrØÿ Index du Forum -> Corbeille -> ★◄Corbeille Et Départ★◄
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
vasairl

MessagePosté le: Ven 20 Mai - 20:09 (2016)    Sujet du message: Bedava*Windows 7 Ultimate@$32 Bit Turkce Ind-i.r Exe Répondre en citant

Bedava Windows 7 Ultimate 32 Bit Turkce Indir Exe > urlin.us/2bq5o

Bilgisayarnza,,,format,,,attktan,,,sonra,,,tm,,,gncellemeleri,,,sorunsuz,,,ekilde,,,yapabilirsiniz,,,Zamanla,,hem,,alacanz,,hem,,seveceinizi,,dnyorum--------------------Gezdim,,,Halep,,,ile,,,am'Eyledim,,,ilmi,,,talep;Meer,,,ilim,,,bir,,,hi,,,imi,lle,,,edep,,,ille,,,edepBilgisayarn,,altan,,dorudan,,Windows,,10,,kurulum,,ekranna,,geecekESD,sktrma,nedir,diye,merak,eden,arkadalarmz,var,ise,hemen,syleyelim;Daha,,,sonra,,,da,,,Temiz,,,kurulumu,,,yapnEvet,,byle,bir,ilem,yaplabiliyorndirdiiniz,,Nvidia,,GeForce,,Experience,,,iletim,,sistemi,,mimarinizle,,uyumlu,,kurulum,,dosyas,,m?,,Eer,,iletim,,sistemi,,mimariniz,,32,,Bit,,ise,,32,,Bit,,iin,,olan,,dosyay,,,64,,Bit,,ise,,64,,Bit,,iin,,olan,,dosyay,,indirmelisinizBurada,ki,32,Bit,Windows,10,indirme,aracn,indirin,daha,sonra,mimari,blmnden,64,Bit,iletim,sistemini,seip,USB,veya,DVDye,yazdrnMakale,altnda,usb,dvd,ve,hdd,ile,yazdrma,programlar,,nasl,yaplr,hakknda,resimli,anlatm,ekliDorudan,ISO,dosyas,ile,kurulum,yaparak,Windows,10u,etkinletiremezsinizHatta,daha,iyi,bile,denebilirBu,durumun,sebebi,,SSDye,kurmu,olmanz,deil,,temiz,kurulum,yapm,olmanzBATUODABAI,,,on,,,27,,,ubat,,,2016,,,10:36,,,abi,,,bana,,,hata,,,kodlar,,,veriyor,,,balda,,,u:bu,,,arac,,,altrrken,,,bir,,,sorunolutu,,,hata,,,kodlar,,,aynen,,,yazdm,,,gibi:0x80072F76,,,,,,0x20000,,,AB,,,HATA,,,KODLARINI,,,AYNEN,,,YAZDIM,,,YARDIM,,,EDEBLRMSN,,,Reply,,,Ahmet,,,Ylmazer,,,on,,,27,,,ubat,,,2016,,,17:32,,,lk,,,olarak,,,C:WindowsSoftwareDistributionDownload,,,bu,,,dizine,,,ulan,,,ve,,,bir,,,ey,,,var,,,ise,,,silinElle,,kurulum,,,ykseltme,,vsByle,,,bir,,,mecburiyet,,,hissetmiyorsanz,,,ykseltme,,,kurulumu,,,ile,,,edindiiniz,,,Windows,,,10u,,,da,,,kullanabilirsinizListede,bulunmayan,programlar,ve,donanmlar,Windows,10,uyumludurVe,,,daha,,,sonra,,,yine,,,hep,,,gncelleme,,,gerekecekTavsiyem;,,,sfr,,,kurulum,,,yapmanz,,,ve,,,uygulamalarnz,,,da,,,sfrdan,,,kurmanzMufit,aliskan,on,8,Eyll,2015,15:29,Ahmet,hocam,,Vaio,laptoptobumun,ilk,W8,imaj,ile,W10,rezervasyonu,ve,nihayetinde,de,W10,kurulumunu,yaptmBu,konuda,yakn,zamanda,detayl,bir,yaz,ve,video,hazrlamay,dnyorumYkseltme,,kurulumu,,yaptktan,,sonra,,tekrar,,ISO,,dosyas,,ile,,kurulum,,yapmanza,,gerek,,yokDaha,,,nce,,,Windows,,,10,,,64,,,Bit,,,ISO,,,dosyasn,,,Yandex,,,Disk,,,zerinden,,,paylamtm,,,fakat,,,silinmihtiyacnz,,,olacak,,,her,,,ey,,,Windows,,,10,,,Homeda,,,mevcutYasin,,,on,,,29,,,Kasm,,,2015,,,21:07,,,Ahmet,,,hocam,,,benim,,,laptopum,,,casper,,,ben,,,bunu,,,aldm,,,casper,,,firmasnda,,,8.1,,,ykl,,,bir,,,ekilde,,,aldm,,,fakat,,,windows,,,7,,,yi,,,kurdum,,,kendim,,,ama,,,uanda,,,orjinal,,,yani,,,8.1,,,srmne,,,tekrar,,,dndrmek,,,istiyorum,,,bunu,,,nasl,,,yapabilirim,,,yardmc,,,olurmusunuz,,,Reply,,,Ahmet,,,Ylmazer,,,on,,,30,,,Kasm,,,2015,,,11:58,,,Orjinal,,,sistemin,,,Windows,,,8.1in,,,hangi,,,srm,,,olduunu,,,biliyor,,,musunuz?,,,Misal,,,,Windows,,,8.1,,,Home,,,Single,,,Language,,,gibiu,,ana,,kadar,,yaplan,,tm,,gvenlik,,ve,,kararl,,gncellemeler,,entegre,,edilmiw7,orjinal,olduundan,ykseltme,yaparak,gei,yaptm,vede,orjinal,key,atand.!!!,Temiz,kurulum,iin,ISO,dosyas,indirmem,mi,gerekli,!?,yoksa,tecovery,sistem,zerinden,kendi,otomatik,kurulumu,yapmalym,?,ksaca,FORMAT,ATMAK,istersem,nasl,yapacam,?,Reply,Ahmet,Ylmazer,on,10,Aralk,2015,16:21,Rica,ederim,,yardmc,olabildiysem,ne,mutluhakan,on,20,Austos,2015,23:14,abi,ben,program,altrdktan,sonra,bir,hata,veriyor&,hatann,resmi,linkte,YARDIM!!!,Reply,Ahmet,Ylmazer,on,21,Austos,2015,00:17,Aadaki,yazlarmda,bu,ve,buna,benzer,hatalarn,sebeplerini,anlattmWindows10,,a,,ykselteyim,,dedim,,hereyi,,yaptm,,indirdim,,falan,,kuruldu,,derken,,son,,aama,,varya,,bilgisayar,,kapanmadan,,nce,,gncellemeler,,denetleniyor,,denetlenyorda,,kalyor,,%0,,oluyor,,%100,,olmuyorORHAN,,on,,11,,Ocak,,2016,,00:03,,Hocam,,benim,,bilgisayar,,Windows,,7,,ultimate,,32,,Bit,,RAM,,2,,GBFakat,,ykledikten,,sonra,,Gncellemeleri,,yeniden,,yklemeniz,,gerekecekAcil,,Yardm32,Bit,olan,indirmelisiniz f5880b0734

Publicité

MessagePosté le: Ven 20 Mai - 20:09 (2016)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    CånNåßíŠ & ÐêŠtrØÿ Index du Forum -> Corbeille -> ★◄Corbeille Et Départ★◄ Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Index | forum gratuit | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
onyx © theme by larme d'ange 2006